DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> Ciekawe miejsca w Amsterdamie

Ciekawe miejsca w Amsterdamie

Zobacz także: |

Nie trudno znaleźć miejsce, aby cieszyć się słońcem w Amsterdamie. Wystarczy plonk się w dół obok kanału gdzieś i oglądać świat. Jeśli jednak masz ochotę trochę coś bardziej aktywnego, jest mnóstwo parków, barów i innych miejsc, gdzie hopping można pójść i dostać opalony podczas gry w siatkówkę plażową, Piknikowanie lub po prostu towarzyskich.

Parki

Większość ludzi będzie udać się do Vondelparku na miejscu w porze lunchu lub po pracy opalania więc może się tłoczno. Zamiast udać się do Frankendael po wschodniej stronie miasta, który pierwotnie służył jako majątku i nadal oferuje jedne z oryginalnych elementów takich jak bramy, rzeźby i dworek sama.

Ogrody są przepięknie utrzymane i są przyjemne widowisko.

Inną opcją jest Amstelpark. Tutaj można również zastanawiać się przez kilka wspaniałych ogrodów w tym Rosarium i belgijskiej ogrodu klasztornego. Przez wieki park służył jako ogród botaniczny, a także jako miejsce 1972 World Garden targów, Floriade. Dzieci będą naprawdę bawić na Amstelpark, gdzie znajduje się kolejka, która działa przez całe lato, a także jako labirynt, a na farmie miasta z zoo.

Łodzie

Jednym z najlepszych sposobów, aby cieszyć Amsterdam na łodzi. Niektóre stanowią część miasta sieci transportu publicznego, podczas gdy inne są w rękach prywatnych łodzi wycieczek. Trasy będą się różnić, ale spróbuj wybrać jeden, który zaprowadzi cię zobaczyć jakieś bardziej niekonwencjonalnych miejsc i kanałów, gdzie można naprawdę poczuć smak tego, co lokalne życie jest jak.

City Beach

Pllek jest nowy hotspot w północnej części miasta. To rozwój plaża z prawdziwym piaskiem miasto leży w, a także leżaki i bar z tarasem. Obiekty, który mieści się w kolorowych budynków kontenerowych, są czynne przez cały rok do żywności, muzyki, filmu i jogi. Pllek jest bardzo dobrze położony i dostaje słońce od rana do nocy. To miejsce spotkań zabawa wywiesić go. Ludzie są znane, aby pokazać się z gitarami i posiedzieć przy ognisku coraz tłumy do przyłączenia się do ich śpiewu.

Bary

Cafe Het Molenpad jest galeria kawiarnia w centrum miasta, która gromadzi zarówno mieszkańców i turystów w nieformalnej, kanał po stronie ustawień. Usiąść przy drinku lub posiłku obfitego i oglądać świat. Doubletree Hotel w Amsterdamie mieści się eleganckim i nowoczesnym Skylounge, który jest zalany słońcem. Zatrzymaj się na koktajl pod koniec dnia, lub rozpocząć tutaj noc przed uderzeniem jednego z modnych klubów miasta. To również doskonałe miejsce dla spotkań biznesowych i dat.